Shporret kroat PLLANER

Shitet nga: Sabi Nila 10 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporretin kroat PLLANER ,ngjyra e gjelbërt , shporreti është në gjëndje krejtësisht të rregullt , pak i përdorur por gjendja e tij është perfekte dhe është i gatshëm për përdorim. Çmimi është 200 € .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim