Stuf e druve

Shitet nga: Adem 28 Mar 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes stufen per dru ne gjendje te mir.Eshte perdor vetem kete dimer modeli i smedereves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim