furra per pjekjen e bukes edhe per byrek pica kifl

Shitet nga: fahredini 08 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furra asht e ardhun nga zvicra asht shum ppakes e perdorne per ndrysha asht meni fjal tip top edhe asht shum pakes eperdorne ndrim mundsisht mendonji vetur qe iperket keti qmimi te furres po asht nderrohet edhe me dyr edhe dritare te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim