MOTORE ARISTON PER LAVATRIQE

Shitet nga: BUJAR AHMETI 23 Shk 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shese motorin e lavatriqeve ARISTON eshte ne gjendje te rregullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim