Ceragem

Shitet nga: 044 393 018 24 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
ceragem shum e ruajtur ne paketim me te gjitha dokumentacionin
dhe garancionin e saj . ceragem ësht me te gjitha paisjet e duhura
fotot jan origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim