Hekurosje industriale per hoteleri

Shitet nga: 044 393 018 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Hekurosje industriale për hoteleri
Në gjendje prefekte shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim