teknik e bardh me garancion deri ne dy vjet

Shitet nga: graniti 14 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: LG
Modeli: LG
shesim lavatriqe en larse frigorifera montus jo montus shporeta montus jo montus etj te kualitetit te nalt prej firmav miele bosch aeg siemens sansung lg ekojtroluks te gjitha te testuar me garancion prej 6 muajve deri ne 24 muaj ,gjindemi ne zajm te klines afer hotel nores..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim