Lavatriç shum e mir

Shitet nga: Edi 03 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriçen Blomberg ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim