Lavatriçe

Shitet nga: Dili 08 Jan 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja marka quhet bira prodhim i bosnes sarajevë,labatriqja edhe ne gjendje te rregullt ika 1000 rrutullime dhe madhsija sa kilogram mundeni me shti at roba eshte 5 kg numri per kontakt viber ne ket numer 049388-999 apo 045566-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim