Lavatrice gorenje

Shitet nga: Glad 01 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatrice ne gjendje shume te mire pune, me kazan te madh...marka gorenje ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim