Lavatriqe bira 642 rrotullime me 6 kg

Shitet nga: bira 08 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
lavatriqe bira 642 rrotullime ne minut me 6kg model i 2011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim