Lavatriqe vetem 1 muj e perdorur

Shitet nga: Andi 27 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
LAVATRIQE SHUM PAK E PERDORUR POTHUAJ E RE PUNON SHUM MIR QMIMI FIKS 150 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim