MIELE MAKINA LARSE SHUM TE RUAJTURA TE BLERIMI

Shitet nga: 044 393 018 24 Shk 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
MIELE MAKINA LARSE SHUM TE RUAJTURA
MODELE TE REJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim