Makin Tharese Gorenje

Shitet nga: Makin Tharese 05 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet Makina Tharese e rrobave Gorenje ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim