Makina Per Tharjen e Rrobave BEKO

Shitet nga: Gent 16 Mar 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina per tharjen e rrobave është shum pak e perdorur po thuajse e re. E firmes BEKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim