Maqin per larjen e teshave e ardhur nga zvicrra

Shitet nga: nika 17 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet maqina e larjeve teshave e ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim