Mobilje

Shitet nga: luljeta 28 Gsh 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
lavatriqe gorenje e ruajtur ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim