Moto e maqines lamrese ARISTON

Shitet nga: BUJAR AHMETI 21 Shk 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
SHESE MOTORIN E MAQINESE LAREJESE SE RROBAVE ARISTON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim