THARSE E RROBAVE MIELE MODEL I RI ME FILTER

Shitet nga: 044 393 018 24 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
THARSE E RROBAVE MIELE SHUM E RUAJTUR
SIE RE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim