Tharse rrobash AEG 100 eu

Shitet nga: Brahim 03 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes tharse nne gjendje te rregullt me Filter esht shum shum e ruajtur nderroj dhe me biciklet mund te thirrni dhe viber
+37744176333 ose ipko 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim