blej

Shitet nga: isuf 16 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
blej makin te lamjes me defekt per pjes ,CANDY- A -KLASS ENERGY 600RPM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim