lavatriqe

Shitet nga: granit 01 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shesim lavatriqe shporeta ene larse frigorifera te firmav boterore evropiane miele bosch siemens samsung grunding lg gjindemi ne zajm rruges prishtine-peje ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim