lavatriqja

Shitet nga: sala 29 Jan 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja eshte ne nenyr te regullt dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim