samsung

Shitet nga: granit 02 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes lavatriqen samsung seria e fundit e samsungit me garancion 12 muaj ,kini nderin dhe knajqesin ta shikoni ,me wirless dhe me telefon komandohet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim