teknik e bardh me garancion 12 muaj

Shitet nga: granit 09 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shesim lavatriqe frigorifera montus dhe jo montus en larse shporeta montus dhe jo montus me garancion prej 6 muajve deri 24 muaj te gjitha te testuar dhe bejm servisin e tyre 'gjindemi ne zajm te klines .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim