Alfa

Shitet nga: salih 20 Jan 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
eshte ne gjendje te rregullt shesim urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim