Bojleri 10L

Shitet nga: Fisi 05 Pri 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiteti bojleri 10L ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim