Dy nxemse I shes, apo bej ndrim me frigorifer

Shitet nga: nxemse 24 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten dy nxemse , ose bej ndrim me frigorifer. Njena nxemse eshte vetem me plin, dhe tjetra me plin dhe rrym. Ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim