KAMIN ME PELET CENTROMETAL

Shitet nga: Shkelzen Shala 04 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITET KAMINI ME PELET I CILI ESHTE 30KW PRODHIM KROAT CENTROMETAL DATA E PRODHIMIT 07.07.2014 SHUM PAK I PERDORUR.
ÇMIMI ME MARVESHJE .........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim