Kamin

Shitet nga: Merita 31 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin ne gjendje shume te mire, aspak i perdorur. Cmimi 150 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim