Kamin Me Furrë Në Pejë

Shitet nga: Nebih 13 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamin i madh me furrë
Qmimi I Volitshëm
1vjet i perdort
Me qynga edhe ni bërryl
Te Interesuarit Kontaktoni
044330930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim