Kamin Me Furrë

Shitet nga: Nebih 13 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
-Shitet Kamini Me Furrë
-Ngjendje Te Rregullt
-I Perdorur 1 Vjet
-Qmimi I Volitshem
-Per Ma Shum Info Kontaktoni 044330930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim