Kamin Modern me shpirtus

Shitet nga: arjanit 06 Tet 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Pa rrym vetem me shpirtus nxehet shum shpejt jo e rrezikshme mund ta nxeni nje dhom qfar do te madhe me shum pak shpenzime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim