Kamin montues

Shitet nga: Hit Kamin 25 Jan 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Hit Kamin

Vetem 1 vit i perdorun Qmimi bleres 1.450 €

Tash vetem per 750 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim