Kamin te druve

Shitet nga: Labi 25 Mar 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kamin te Druve 50 Euro me qynga komplet 2 bryla qmimi I fundit 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim