Kamin

Shitet nga: Faton 22 Dhj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamini eshte ne gjendje te rregullt,dhe shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim