Kamin

Shitet nga: Petrit 24 Dhj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin kendor i perdorur pak .ka nevoje vetem te lyhet me spray per kamina. viber 37744286991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim