Kamina

Shitet nga: Kamin 31 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini per ngrohje,posedon edhe furren,kamini eshte perdorur vetem nje dimer eshte sikur i ri,per me shume mund te thirrni ntel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim