Kamini prity vetem nje dimer i perdorur

Shitet nga: Blendi 01 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamini prity nje dimer i perdorur ne gjendje perfekte me gjam te rri pothuajse i ri me qmim te volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim