Kamini prity 1 dimer i perdorur si i ri

Shitet nga: Visar 28 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamini o ne gjendje shum te rregullt shum pak i perdorur Arsyja e shitjes nxemja qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim