Klimë AUX 24-she

Shitet nga: Privat 07 Nën 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Klimen AUX 24-she.
Klima eshte ne gjendje shumë te rregullt pasi qe eshte perdorur /montuar vetem njehere ne nje Zyre.

Çmimi: Me Marrëveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim