Klim

Shitet nga: lulja 20 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klima FUEGO ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim