Klima

Shitet nga: Klima 14 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet gjysem klima samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim