Koftorr

Shitet nga: Adnan 17 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes koftorrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim