Mikrovale gjermane shum te ruajtura TE BLERIMI

Shitet nga: 044 393 018 22 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Mikrovale gjermane shum te ruajtura
dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim