NXEMJE

Shitet nga: edi 09 Nën 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
osht monofaz ne gjendje rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim