Ngrohese me tulla

Shitet nga: Arben 20 Nën 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ngrohesja eshte ne gjendje shume te mire. E perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim