Nxemje dhe klim

Shitet nga: arbeni 27 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
nxemje dhe klim I ka 253 kg e ron 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim