Nxemje me plin

Shitet nga: artan 25 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes nxemjen me plin ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim