Nxemje qendrore

Shitet nga: nxemje 17 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes nxemje qendrore me 10 radjatora te gjith ne gjendje te rregullt perdore vetum 1 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim